Jdi na obsah Jdi na menu
 

 SUPER  RAVO  ZAPPER

V klidu domova ho může využít celá vaše rodina! 

zapper-usb-cafl.jpg

Cena za zapper, nožní desku, 2 knihy i zaškolení - 13.500,- 

Zakoupení Zapperu u kolegů za 12.000,- bez nožní desky nemá smysl. Bez desky například nevyčistíte lymfatický systém.

Patogenní organismy se do našich orgánů dostanou např. mikroskopickými trhlinkami ve střevech. Paraziti se těmito trhlinkami protlačí do krevního oběhu a pokud jsou játra zatížena znečisťujícími látkami, imunitní systém není schopen vyvíjející se stádia parazitů ničit. Tato situace je naprosto nepřirozená, neboť někteří paraziti mají vývojových stádií až šest. Později dochází ke zhoršování funkcí napadených orgánů, což vede ke vzniku nemocí.

Přítomnost parazitů, virů, bakterií a plísní v lidském těle jde ruku v ruce s přítomností neživých toxinů. Zbytky léků, těžkých kovů, radioaktivity, chemických látek, barviv, hnojiv atd. vytvářejí prostředí, ve kterém se patogenním mikroorganizmům dobře daří.

Proto doporučuji spolu se Zappingem provádět detoxikaci organizmu od toxinů a zvýšit pitný režim! Při použití "okysličovadla" nebo koloidního stříbra nemusí být tělo zatěžováno antibiotiky a jejich vedlejšími účinky. 

Kontraindikace:

  •  těhotenství

  • kardiostimulátor 

PRINCIP  TERAPIE  -  ZAPPING

Zapping (eliminace) - vám nabízí ucelenou možnost prevence a řešení zdravotních potíží. Je určena lidem, kteří si uvědomují, že to nejcennější, co mají, je zdraví. Princip metody spočívá ve využití generátoru kmitů obdélníkového tvaru, které při dostatečně velkém napětí (min. 8V) ničí patogenní mikroorganismy v lidském těle. 

Aplikace léčebné frekvence se provádí přes dvě kovové elektrody, které drží klient v rukou. Zvolená frekvence se v časovém intervalu zvyšuje a ničí cizopasníka ve všech jeho stádiích. Zapping je nutné provádět opakovaně, protože se proud na parazity a mikroorganizmy v dutých orgánech, jako je střevo, oko, ucho, žaludek atd., nedostane. Obtéká po jejich povrchu a hubí to, co je vně těchto orgánů. Do "čistého" prostoru se okamžitě rozšíří paraziti a mikroorganizmy z dutého orgánu. Postupným zappováním se sníží počet zástupců cizopasníků a dochází k uzdravování.

Frekvence v Hz jsou provázeny brněním rukou, u frekvencí v kHz většinou klienti nic nepříjemného necítí.

Např. při začínajícím chřipkovém onemocnění zappingem dojde k ústupu obtíží a nedojde k plnému rozvoji chřipkových příznaků. Plísně na nohách, rukách a ve vlasech likviduje tato metoda zcela spolehlivě. Bradavice odpadnou již po několika aplikacích. Začínající angína je likvidována téměř ve všech případech atd. 

Princip -  každý živý organismus vyzařuje určité, pro svůj druh typické vlnění neboli frekvenci (kmity). Základní jednotkou frekvence je 1 Hertz (Hz - jeden kmit za sekundu). Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Roal Raymond Rife zjistil, že pokud se toto vlnění (frekvence) namíří proti mikroorganismu, který jej produkuje, ten po chvíli zahyne, tyto cílené zaměřené kmity rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu, ta nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli praskne, čímž dojde k usmrcení mikroorganismu a tudíž k jeho deaktivaci. Membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější vůči tomuto napětí než membrány patogenních kikrooganismů a proto je použití tohoto přístroje pro lidský organismus neškodné. Dle Dr. Clarkové jsou pouze 2 příčiny vzniku jakékoliv nemoci - přítomnost znečišťujících chemických látek v těle a přítomnost parazitů, bakterií a virů (i jejich vývojových stádií) v těle. Jde o fyzickou likvidaci parazitů, bakterií a virů vysokofrekvenčními impulsy.

 Super Ravo Zapper - Videa - návody k použití

PŘI  ZAPPINGU  JE  NUTNÉ  DODRŽOVAT  PITNÝ  REŽIM

Následující video ukazuje konkrétní použití frekvence 1150 Hz při kterém se bakterie citlivé na tuto frekvenci rozkmitají a časem prasknou. Ostatní bakterie jsou nepoškozené. Jedná se o cílenou likvidaci nebezpečných bakterií.

Super Ravo Zapper a všechna jeho použití, včetně doporučených preparátů, nenahrazují lékařskou péči ani léky urečené lékařem.