Jdi na obsah Jdi na menu
 

Svědění konečníku a genitálií

Kauza E.N.

Moje dcera měla od 3 let svědivé potíže. Neustále se drbala v konečníku i v rozkroku (někdy až do krve). Chvíli v klidu neposeděla. Během jednoho roku jsme vyzkoušely kde co. Když už byla i dětská lékařka bezradná, vyzkoušela jsem různé bylinky, kokosový olej i homeopatika.

Během hledání různých rad na internetu jsem narazila na vaše stránky a zavolala jsem vám. Již do telefonu jste mi rozesmátá oznámila, že to "zmákneme raz dva". Nevím proč, ale hned jsem vám uvěřila. Domluvily jsme si schůzku a já se moc těšila.

Hned v úvodu jste mě trochu zarazila. První, na co jste se začala vyptávat, nebyly informace kolem mé čtyřleté dcery, ale začala jste se nejdříve ptát na mé zdravotní potíže. Pochopila jsem to až během našeho povídání.

Po úvodním rozhovoru jsme se daly do měření, při kterém jste dceři našla ve velkém dětského roupa a dále plasmodia, rezistentní prvoky, trichomonády, chlamydie, brucelly, chilommastix a lamblie. 

Domluvily jsme se na postupu detoxikace, včetně speciálních koupelí, a pro dceru jste mi dala UrinoDren, GynoDren, Para-Para, Zooinf a HB. Během jednoho týdne detoxikace se dcera přestala drbat a do 3 týdnů se ji zahojily ranky po škrábání. Celková detoxikace trvala 2 měsíce. 

Paní Belušová, mockrát vám děkuji. Za 3 týdny jste dokázala vyřešit akutní potíže mé dcerky, které jsme bez výsledku řešily 12 měsíců i s dětskou lékařkou.

V současné době jsem v detoxikaci i já s manželem a i když nás teprve čeká 1. kontrolní měření, cítíme se mnohem lépe. Měla jste pravdu, že potíže mé dcery nebyly náhodou. 

E.N. z Prahy

IPB - Takových dětí v předškolním věku jsem měla již několik desítek. Většinou pro bolesti bříška, svědění konečníku a genitálií, někdy i s chronickým kašlem. U tak malých dětí to jde velmi rychle a potíže odcházejí během pár dní.

Dokonce mě kdysi navštívila zoufalá maminka holčičky v předškolním věku, která pro bolesti bříška již delší dobu nemohla ani spát, proto začala být chvílemi i hysterická. A kdo by také nebyl, když se delší dobu nespí? Ani dospělý člověk s bolestí a bez spánku nebude v pohodě natož malé dítě. Maminka si vyhádala návštěvu u primáře dětského oddělení v nemocnici, protože pediatr výtěrem nic nenašel. Primář zkritizoval chování dítěte s tím, že holčičce nic není, že je rozmazlená a že maminka to přehání. Poslal je domů. Rovnou od primáře přišly ke mně.

Holčička měla velmi tvrdé a nafouklé bříško. Tohle si nemohla vymyslet a pak, které dítě v předškolním věku nebude schválně spát? Vytestovala jsem roupy a škrkavky a díky kvalitnějšímu léku na hlísty (Vermox je v tomto případě slabý) byly bolesti velmi rychle pryč a holčička mohla opět klidně spát.