Jdi na obsah Jdi na menu
 

SYSTÉMOVÝ LUPUS, ŠTÍTNÁ ŽLÁZA

Dobrý den paní Belušová,

píši, jak jsem slíbila... Ve svých 40ti letech jsem k vám přišla na měření. V té době jsem užívala léky na štítnou žlázu a měla jsem větší potíže s krkem. 7 let jsem léčila astma. Poslední rok jsem měla záškuby v celém těle (nejvíce v noci), záněty dutin a vždy jsem dostávala antibiotika a kortikoidy. Dále jsem cítila slabost v levé ruce a levé noze, vystřeloval mi malíček sám od sebe, brněly mne končetiny, bolely klouby, hlava i dutiny. Měla jsem zánět středouší, nespala jsem, cítila jsem obrovskou únavu...bylo toho moc a já se cítila na pokraji sil. Kašlala jsem od 25 let. V té době jsem však byla v Thajsku, Americe a v Řecku.

Když jsem k vám přišla, už jsem opravdu nemohla. Provedly jsme měření a já se seznámila s postupem detoxikace. Do léků se mi moc nechtělo. Zakoupila jsem si knihu pana Humbla, která mi dodávala sílu, a stejně tak videa na Youtube. Myslím, že jsou velmi poučné a naplňující pro lidi, kteří ztrácejí naději. Po 3 měsících užívání roztoku 8x až 10x denně jsem byla na krevních testech, které mi paní doktorka pravidelně odebírá. Výsledky endokrinních testů byly hrozivé a byla mi doporučena operace štítné žlázy. Nicméně jsem vytrvale držela léčbu roztokem, informatika, a začala jsem užívat i protiparazitární léky. Za další 3 měsíce jsem podstoupila biopsii. Výsledek – OPERACE NENÍ NUTNÁ !!!!Ten výsledek byl neuvěřitelný.

Naše poslední kontrola byla 19. 8.2013 a já ještě dobírala antihelmintika na oblé a ploché červy. Domluvily jsme se na dalším postupu a vlastně to byla má poslední návštěva u vás. Opatrujte se, mějte se prima. Ať žije pan |Humble! Nedám na něj dopustit!! P. H. Praha

Komentář IPB:

Tato klientka byla naprosto úžasná. Poprvé se objevila 24. 3. 2013. Měla systémový lupus a mnoho dalších potíží. Měřením jsme našly plasmodia, vlasovce, svalovce, priony, onkoviry, EBV (tento virus našli i lékaři), CMV, HPV, VZV, borrelie, toxoplasmu, prvoky, echinokoka, schistosomy, hlísty atd. Vůbec jsem se nedivila, že se její imunitní systém zhroutil a že psychicky ji to vysilovalo. Musely jsme vyčistit z těla kortikoidy, proto na doporučení začala nejdříve užívat náš roztok, pak postupně Thyreodren, Cranium, Neurodren, Priony, Spirobor, Chlamydi, speciálku na Plasmodia a OkulaDren. Za pár dní mi volala, že únava mizí, že mohla začít bez potíží mluvit a hlavně, že už může jít do práce. V očistě těla byla opravdu velmi poctivá. 

První kontrola byla 20. 6. 2013. I když již byla plná energie a přestala mít potíže s dutinami i klouby, dokonce zmizel lupus, měření nebylo ani trochu uspokojivé. Vlastně výsledky měření byly ještě horší než při první návštěvě, i když se cítila mnohem lépe. Klientka nakonec souhlasila s protiparazitálními léky. Přidaly jsme další informatika Thyreodren, Optimon a Minddren. a s nadšením pokračovala dál. 

19. 8. 2013 jsme udělaly poslední měření před další biopsií.

Jeden večer koncem září mi zavolala: „Paní Belušová, jste druhá, komu to říkám. První byla maminka. Již mám výsledky biopsie a operace není nutná...“ Měla velkou radost a já s ní. Přála bych všem lidem, kteří se rozhodnou jít do detoxikace, aby do toho šli s nadšením, jako tato klientka. Během své praxe jsem zjistila, že kdo dělá detoxikaci ze zoufalství, protože musí, tam je zlepšení minimální. Na tuto klientku nikdy nezapomenu.