Jdi na obsah Jdi na menu
 

                    

                       Metoda Ing. Hany Bláhové                        

salvie.jpg

Testování na Salvii - je neinvazivní alternativní přístup a je založeno na principu elektroakupunktury. Ostatní přístroje jsou na principu biorezonance, proto se dá se Salvií lépe pracovat a jít více do hloubky.

Klient sedí za stolem proti terapeutovi, který pomocí přístroje Salvia a programu EAV zjišťuje změny v organismu z akupunkturního bodu na dlani ruky. Toto testování není bolestivé.

mereni-na-salvii-1.jpg

Pokud je zjištěna zátěž - Plasmodia, Borrelie, Toxoplazma (téměř každý Pražák ji má), Chlamydie, očkovací zátěže nebo pokud klient trpí závratěmi, motáním hlavy, migrénami atd. - jsou nutné informační preparáty. Bez nich se tyto zátěže nedají vyřešit.

     Preparáty Joalis a HB = informační kapky

                             Informatikametoda-ing.-hany-blahove.jpg

Kapky nenahrazují lékařskou péči ani léky určené lékařem. V preparátech nejsou nahrány informace, které dokáží zlikvidovat konkrétní nemoc, ale dokáží likvidovat TOXINY, které nemoc mohly způsobit

  • Kapky Joalis 370,- Kč za 1 ks
  • Kapky Ing. H. Bláhové 280,- Kč za 1 ks

 

Preparáty Joalis = informační kapky - jsou přírodní produkty joalis---hb.jpgzpracované HDTx-techology, technologií schopnou ukládat spektrální informace o toxinech do nosiče informací, kterým jsou běžné potraviny. Na základě rozpoznání této informace organismus aktivuje svůj obranný systém a příslušný toxin vyloučí svými vlastními silami. Druhou složkou preparátů Joalis jsou rostliny a jiné aktivní látky. 

 

Preparáty Ing. H. Bláhové = informační kapky - jsou přírodní joalis---hb--1-.jpgprodukty z Firmy Naděje, do kterých jsou přístrojem IMEDIS nahrané konkrétní patogeny. Tyto kapky, kterým říkávám HB zakoupíte pouze u poradce.

 

Informační preparáty nedodávají do těla umělou chemickou látku, ony samy o sobě neodstraňují toxiny - poskytují organismu informaci, jak se toxinů zbavit sám, s využitím přirozených samoléčících schopností.

informatika.jpg

Použití informačních preparátů: 20 minut před užitím a 20 min po užití nejíst, nekouřit a nepít žádné nápoje kromě čisté neperlivé vody. 20 min po poslední lahvičce již můžete cokoliv. Pokud je třeba užít více preparátů současně, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 až 5 min. Nepoužívat kovovou lžičku.

POZOR - preparáty nesmějí být v blízkosti mobilů, TV, ledniček atd.!!

EAV Salvia a informační kapky = doplňky stravy - nenahrazují lékařskou péči ani léky předepsané lékařem.