Jdi na obsah Jdi na menu
 

Úvodní strana i se mnou

Vítejte na stránkách Bioara

 PŘEDNÁŠKY  V  PRAZE

Provozovatel Ing. Josef Čáp - 725 360 390

 SEMINÁŘ 28.1.2017 PRAHA

 BRACO V PRAZE 14.1. 2017

dec555.jpg

Američtí vědci zjistili podle hodnot DNA, že v lidském těle žije kolem 10 000 různých virů, plísní, bakterií, hlístů atd. Celková váha těchto mikrobů je přibližně 2 kg. Pokud je silný imunitní systém, měli bychom "prý" všichni žít v souladu.

Jenže, kolik z nás má dnes opravdu silný imunitní systém?

Čím dál více na nás působí nepříznivé vlivy a tak je většina z nás v nesouladu nejen se sebou, ale i s přírodou. Utápíme se ve stereotypech a jsme často pohodlní k zdravému myšlení či pohybu. Nekvalitní potraviny v supermarketech, stresy, neshody v osobních či pracovních vztazích - to vše jsou vlivy, které nám rozhodí psychický i fyzický stav našeho těla a postupně začne selhávat i imunitní systém, který přestává mít sílu i na různé mikroby jako jsou.............VIRY, BACILY, PLÍSNĚ, PRVOCI A ČERVI

Chcete znát příčinu vašich potíží nebo poradit, jak na změnu k lepšímu?

I když všechno souvisí se vším,

NEJLÉPE  ZAČÍT  LIKVIDACÍ  PARAZITÁLNÍCH  NÁLEZŮ

2016.jpg                 Iveta Polly Belušováportrait.1.1411459118.jpeg

                           PRAHA 5

                         776 791 964

              belusovaiveta@email.cz

Ke konzultaci je nutné se objednat.

 

&  DŮLEŽITÉ  UPOZORNĚNÍ  &

Dle zákona uvádím - Všechny informace, které jsou uvedeny na těchto stránkách, nelze považovat za lékařská doporučení, lékařskou péči, lékařská vyšetření, laboratorní testy ani za léky určené lékařem. Jedná se pouze o poznatky převzaté nebo získané z vlastní praxe. Nedoporučuji čtení těchto stránek osobám s omezenou svéprávností nebo osobám mladších 18ti let. Jako autorka stránek nepřebírám jakoukoliv zodpovědnost za špatné chápání a experimentování. Pokud nevíte jak na to, do ničeho se sami nepouštějte. Máte příliš velkou cenu na to, abyste experimentovali a dělali na sobě nezodpovědné pokusy.