Jdi na obsah Jdi na menu
 

7-2017.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Autoimunitní poškození

(Dana K., 18. 8. 2016 13:49)

Dobrý den, mám diagnostikovaný zánět na štítné žláze - důvodem zánětu je napadení štítné žlázy vlastním umunitním systémem. Jelikož štítná žláza dle krevních testů v tento moment ještě nevykazuje špatnou funkci, lékař mi sdělil že se musí čekat až imunitní systém štítnou žlázu poškodí více na tolik, že krevní testy budou vykazovat již poruchu štítné žlázy. Pak se přistoupí k doplnování hormonů které žláza již z důvodu poškození není schopná produkovat. Nic jiného prý nelze dělat, jelikož naše medicína neumí léčit imunitní systém aby nenapadal vlastní orgány. Když mi toto bylo sděleno celých 24 hodin jsem si připadala že jsem byla někde na nechutném Sajns fikšn filmu a nemohla jsem uvěřit tomu že toto je možné. Dnes je to již třetí den kdy nemám v hlavě nic jiného než jak zachránit moji štítnou žlázu dokud ještě krevními testy neprokazují funkční poškození. Hltám infomace s přednášek paní Bláhové o parazitech, léčbách pomocí MMS, CDS SDS2 atd. Na základě tohoto jsem se doklikala k Vašim int.stránkám. Věřím že příčinou neadekvátní reakce mého imunitního systému můžou být i paraziti typu plasmodií a pod. Vyvstává mi ale veliký otazník. Při laickém logickém myšlení, můj imunitní systém potřebuje co nejdříve sklidnit a nějak ho přivézt k pochopení, že to co napadl je zmýlená cesta a že to není patogen který má likvidovat. Již jsem o různých možnostech úpravy imunity pročetla hodně, vše však má vždy vézt k posílení a ještě více nastartování imunitních reakcí. Toto se obávám by ale v mém případě bylo hodně špatně. Myslíte si prosím, že léčba CDS, by mohla být správnou cestou a že mi to imunitní systém ještě více nezblázní ? Případně odstranování parazitů že je možné provézt tak rychle aby můj im.systém zareagoval dostatečně rychle a přestal tedy ničit št.žlázu vlastního těla ?? Předem Vám velmi děkuji za přečtění a posouzení mého problému. Dana K.

Re: Autoimunitní poškození

(Iveta Polly, 20. 8. 2016 6:46)

Krásné ráno paní Dano.
Ve vašem případě si nemyslíím, ale vím to zcela určitě,že dáme vaši štítnou žlázu do pořádku. Autoimunitu skutečně spouští parazit, jakmile se ho zbavíte a žlázu dočistíte, budete mít opět lékařské testy v pořádku.
Na štítné žláze musíme hledat např. EBV, CMV, HPV, toxoplasmu, chlamydie, vlasovce, echinokoka a jiné cestody nebo hlísty atd.
Pokud je žláza celá a léky (vy je ještě nežíváte) se berou do 5 let, lze to vyřešit vždycky. Snad jsem vás potěšila a v případě zájmu, kdykoliv zavolejte nebo napište.
Hezký víkend, Iv

Re: Re: Autoimunitní poškození

(Iveta Polly, 20. 8. 2016 6:48)

Pokud se domluvíme na konzultaci, 3 dny před schůzkou provedete tento test - http://www.bioara.cz/clanky/testy-bez-laboratore/test-na-zjisteni-funkce-stitne-zlazy.html

Alergie, astma

(Hana J., 11. 8. 2016 10:42)

Dobrý den, má 6letá dcera se již rok léčí na alergii na roztoče, trávy, kočku, psa a astma - kortikoidy a antihistaminika předepisuje alergolog. Z toho pramení častá nemocnost - zelené rýmy, hlenité a dráždivé kašle. Léčba většinou probíhá bez atb. Nebo jen atb do nosu (Pamycon). Bez antihistaminik vůbec nemůže být.... nyní dostala od lékařky z alergologie imunostimulancia - Ribomunyl.... nechci to dávat, ale bojím se časté nemocnosti....
Navíc pozoruji za posledních několik měsíců u dcery zvýšenou únavu, hnědé kruhy pod očima, zápach z úst... Nechci dceři dávat tolik léků, které řeší jen následek a tlumí projevy, ale příčina nemoci zůstává... ale KDE A CO je tou příčinou?
Mám možnost v našem okolí docházet na plazmu..... prosím, na co se máme zaměřit?
Děkuji Vám předem za radu.
Můžete případně odpovědět i na můj email bublinaleti@seznam.cz

Re: Alergie, astma

(Iveta Polly, 11. 8. 2016 22:00)

Dobrý den.
Víte, na plazmu je lepší nechat dceru přeměřit. V Praze je běžná cena 500,- až 600,- za 1 hodinu a plazmovat něco, co nemusí mít, je škoda peněz i času. U malého dítěte je třeba dbát i na zdravotní stav matky.
Myslím, že budou roupy, možná škrkavky, EB virus, toxoplasma, chlamydie, dirofilarie, améby a rezistentní prvoci (voda), mycobacterie, u astmatu často echinokok, plasmodia, streptokoky, stafylokoky atd.
Já sama plazmu nemám, ale doporučuji Albana p. Gregor nebo Mgr. Paděrová. Je ale nutné nahlásit kortikoidy. Nevím, zda plazma zabírá při kortikoidech.
Více poradit neumím, protože pracuji jiným způsobem než plazmováním.
Přeji hodně štěstí, Iv

Re: Alergie, astma

(Hana J., 14. 8. 2016 0:57)

Děkuji, samozřejmě by nejprve předcházelo měření Oberonem...

Re: Re: Alergie, astma

(Iveta Polly, 15. 8. 2016 2:20)

Dobrý večer.
Nejsem si jistá, zda oberon umí najít dirofilárie. V každém případě vám přeji hodně štěstí, Iv

Vitiligo

(Jana, 10. 8. 2016 8:18)

Dobrý den.
Na face jsem si přečetla váš příspěvek o vyléčeném vitiligu. Mohla bych se k vám také objednat? Mám stejný problém plus migrény a křečové žíly. S pozdravem Jana z Kladna

Re: Vitiligo

(Iveta Polly, 11. 8. 2016 7:34)

Dobrý den.
Ráda vás uvidím, stačí jen zavolat nebo napsat email. Všechny vaše potíže jsou řešitelné, ale u vitiliga je to delší a velmi poctivá práce. No, spíše je to dřina, ale opravdu léčitelné je.
Hezké dny, Iv

:-)

(Madluška, 10. 8. 2016 17:41)

Ivuško prosím jak se jmenuje ten doktor pro toho známého ? Jsem to zapomněla...děkuji Ti :-)

Re: :-)

(Iveta Polly, 11. 8. 2016 7:29)

Ahoj.
Na pana primáře ti napíši kontakt do emailu.
Hezké dny, Iv

Dodatek k předcházejícímu dotazu

(Ludmila Kavalcová, 4. 8. 2016 15:23)

Vzpomněla jsem si, že sedceři již několikrát stalo, že jí tekla velmi zapáchající tekutina z ucha, přitom si nestěžovala na žádné ušní bolesti. Pomocí švédských kapek s olejem jí to pozvolna odešlo.
Kavalcová

Re: Dodatek k předcházejícímu dotazu

(Iveta Polly, 7. 8. 2016 7:14)

...O švédských kapkách jsem již slyšela mnoho dobrého a jsem ráda, že vám to pomohlo. Myslím, že je vhodná spíše osobní konzultace, protože tady bude více potíží, nejenom parazitální, které však budou zásadní. Iv

Dotaz

(Ludmila Kavalcová, 4. 8. 2016 15:03)

Dobrý den, jsem ráda, že se ke mně dostal Váš článek paní inženýrko Lidé jsou prolezlí červy - Detoxikace.
Naše dcera má opět asi po dvou letech problémy- bolesti v oblasti urogenitální, kde má už prakticky stále hnisavé, i zapouzdřené boláky.
Z článku jsem pochopila, že je dcera začervovaná. Začala jsem jí dávat čaj z vilcacory, dýňová semínka s brusinkou, kand. zázvor, česnek i cibuli, ale začalo jí být mnohem hůře. Mohou se chovat tak, že hlavně ráno a večer má záchvaty bolestí? Přes den je to někdy obstojné. Ráda bych zjistila, o jaké parazity jde, myslím, že všechny. Jak jí pomoci od bolestí? Vím, že je třeba ji pročistit a pak to hlídat. Jak na to?
Děkuji , Kavalcová

Re: Dotaz

(Iveta Polly, 7. 8. 2016 7:09)

Dobrý den paní Kavalcová
Čaj z vilcacory, dýňová semínka s brusinkou, kand. zázvor, česnek i cibule jsou sice úžasné "věci", ale spíše jako prevence. U chronických potíží je to slabé. Musíte se zaměřit nejen na kvalitu vody. Je nutné alespoň během detoxikace vodu 1 minutu převařovat na pití, vaření a ústní hygienu. Ideální by byla převařená voda i na oplachování genitálií. Na okamžitou bolest nic k polykání nemám - je nutná detoxikace. Nenapsala jste ani, kolik dceři je roků. Pokud má partnera, musejí se čistit oba. Je nutné přestat navštěvovat bazény, termály, rybníky atd.
Jak na to? Objednat se na konzultaci, změříme a rozepíšeme detoxikační kůru.
Hezký den, Iv

únava

(Honza, 4. 8. 2016 9:18)

Dobrý den.
Nemám žádné zdravotní potíže, ale trpím silnou únavou. Myslíte, že by se to dalo také nějak vyřešit? Usínám v práci, v tramvaji, nejsem schopen pohybu. Je to hrozné.
S pozdravem Honza z Prahy

Metoda Ing. Hany Bláhové

(Karel. H, 30. 7. 2016 9:31)

Dobrý den.
V jedné skupině na face je v současné době tato metoda na pranýři. Vy ji také používáte proto mě zajímá jaký názor na ní máte vy a zda také tvrdíte že tato metoda všechno vyléčí jak se dozvídáme v knihách i ve videích.
Díky za vaší odpověď Karel.

Re: Metoda Ing. Hany Bláhové

(Iveta Polly, 2. 8. 2016 13:51)

Dobrý den pane Karle.
Ano, tuto metodu používám, protože vím, že má vysokou úspěšnost, ale... Neexistuje metoda, která všechno vyléčí. Neexistuje ani poradce, který má 100% úspěšnost. Když mi například nedávno volala jedna paní, že má nález na mozku a že já ji prý na 100% z toho dostanu, tak jsem hned a přímo řekla, že je to nesmysl, že výsledek bude 50 na 50. Nic není stoprocentní!! Záleží na mnoho okolnostech.
Během své praxe jsem dospěla k názoru, že parazit většinou není příčina, ale následek a mám radost, že poslední dobou ke mně chodí pozitivní klienti, kteří vědí, že je velmi důležité, jak se stravujeme a jak myslíme. Klient, který je v neustálém stresu a očekává, že spolkne léky a vše se za něj bez něj vyřeší samo, tak se velmi mýlí. Když přijde klient, který má nad 100 kg a nemůže zhubnout, protože prý to dělají paraziti, tak se musím vnitřně zasmát. Moje první otázka je: "Kolikrát týdně cvičíte a jak se stravujete?" Odpověď znám předem.
Je mnoho nemocí, kde je ideální začít s odčervováním, ale je také ideální začít měnit i to ostatní. Pokud klient nenajde a nevyřeší tu prvotní příčinu, nedojde ani k uzdravení...

Chronický kašel

(Hanka, 27. 7. 2016 6:52)

Dobrý den.
Ráda bych Vás poprosila o radu. Neustále mám jakési šimrání a musím si stále odkašlávat a jedenkrát za čtvrt roku dostanu dávivý kašel. Máte nějakou radu, co bych s tím mohla dělat? Předem Vám moc děkuji za odpověď, Hanka z Kolína

Re: Chronický kašel

(Iveta Polly, 29. 7. 2016 4:22)

Krásné ráno paní Hanko.
Pokud jste již užívala různé detoxikační čaje, bylinky např. Jukl a Podhorná, koloidní stříbro a přesto nepomáhá, byla by lepší konzultace se zaměřením na plasmodia, chlamydie, toxoplasmu, herpetixké viry, mycobacterie, dirofilarie, hlísty atd. Zatím doporučuji Activ-Col, RespiDren a Zooinf, inhalace, klystýry a 1 min převařovat vodu na pití, vaření a ústní hygienu. Nenavštěvovat stojaté vody jako jsou bazény, termály a rybníky.
Hezký den, Iv