Jdi na obsah Jdi na menu
 

7-2017.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Borrelie

(Stašková Hana, 16. 7. 2016 6:31)

Dobrý den.
Užívala jsem několikrát ATB a různé alternativní způsoby, únava a bolest kloubů, stejně tak krevní testy stále ukazují, že se mi borelii nepodařilo vyřešit. Máte s tím nějaké zkušenosti a výsledky? Děkuji z odpověď, Hanka

Re: Borrelie

(Iveta Polly, 16. 7. 2016 18:23)

Dobrý den Hanko.
Nebude se jednat jen o borrelii, možná chlamydie, EBV, dirofilarie, onchocerca atd. I kdyby se jednalo jen o borrelii, je nutné jeden produkt 3x až 4x denně užívat a dále ho použít ke koupelím či plastovému vaku. Pro urychlení jsou vhodná informatika Cranium, ArtiDren, OsteoDren a Spirobor. Další možnost je, že jsme se z přednášky Mgr. Podhorné dozvěděli, že i ona má sadu na borrelie, která velmi dobře zabírá.
Přeji hodně štěstí, Iv

Zubní váčky

(Karel, 16. 7. 2016 6:23)

Dobrý den.
Velmi často se mi dělají u kořenu zubu váčky. Jsou velmi bolestivé a hloubkové. Lékař mi je neustále čistí, ale vůbec to nepomáhá. Je na to nějaká pomoc?

Re: Zubní váčky

(Iveta Polly, 16. 7. 2016 18:19)

Dobrý den.
Ano, je tu skvělá "věc", která je na tyto potíže vždy účinná. Sama jsem to mohla vyzkoušet. Je však nutné přidat DMSO a několikrát denně po dobu 2 minut proplachovat ústa. Iv

yersinie

(Michala, 15. 7. 2016 5:54)

Dobrý den byla mi před časem zjištěna recivida yerinie a niní mám velké bolesti nohou a které jsou jako by stuhlé až to i jekoby pálí běžné analgetika nezabírají zkoušela jsem již i nimesil a revmatolog jen doporučil probiotika ale bolesti se stále zhoršují neměl by pro mě někdo nějakou radu co s tím v případě nějaký kontakt. Děkuji Michala

Re: yersinie

(Iveta Polly, 15. 7. 2016 5:56)

Krásné ráno.
Nebudou to jen yersinieae, ale hlavně dirofilárie, možná i onchocerca, chlamydie atd. Laboratoře nejsou schopné najít vše, co to může způsobovat. Pokud chcete pomoci, je nutná konzultace a změření lymfatického systému, krevního oběhu, kontrola svalů, kostí, kloubu a páteře, kde také mimo jiné může být echinokok. Až podle výsledků domluvíme postup detoxikace.
Pokud budete mít zájem - 776 791 964
Přeji hezký den, Iv

Deprese

(Bednář Petr, 15. 7. 2016 5:53)

Protože jsem nechtěl užívat léky na odčervení ani MMS, chtěl bych se s Vámi podělit o pocit z formy energetické-terapie, kterou jsem absolvoval u pí Belešové koncem června 2016. Byl jsem již delší dobu ve stavu dosti velkého pracovního vyčerpání, až jsem začal uvažovat o návštěvě specializovaného doktora. Samozřejmě s tím byly spojeny doprovodné programy typu sebelítost, pochybování o smyslu mé práce, docela slušná citová melancholie a vše vyústilo v deprese. A to jsem ještě docela při zemi. Devadesátiminutová terapie, která spočívá v relaxu, kdy ležíte se zavřenýma očima a terapeutka Vám v podstatě uvolňuje mysl, mi opravdu pomohla. Bezprostředně po ní jsem se začal dívat na věci s velkým odstupem. Dost problémů, v kterých jsem si před tím svým způsobem lebedil, mi připadaly nejen banální, ale mnoho z nich téměř absurdních. Prostě a jednoduše mi bylo podstatně lépe a opravdu se mi velmi ulevilo. Výhodou celé této terapie je, že nevychází z podmínky zpovědi problému, což samozřejmě nemusí být většině z nás příjemné. Na konci této terapie jsem dostal úkol, který je podmínkou: „Všímat si toho, co je nové a ne, co je staré“. Následující den jsem, po dlouhé době, vstával bez deprese. Nádherný pocit, který jsem hned pí Belušové oznámil. Dozvěděl jsem se, že již další terapie není nutná. Protože jsem však prožíval úžasný relax, vyžádal jsem si pravidelné terapie jako prevenci. PB

Dostala jsem krásný email a dovoluji si ho sem opsat...

(Iveta Polly, 15. 7. 2016 5:52)

Dobrý den,
připomínám se po delším čase. Jak bylo nastíněno v našem posledním rozhovoru - vše souvisí se vším " Co je dole, je také nahoře "
Nic méně spojením detoxikace těla a vědomou prací s myslí tak pohledem na život, mi přišlo nemalé poznání, co je a co není důležité, tím pádem skutečné.
S tělem se dějí vskutku zvláštní jevy, ale to vše bylo pozorováno teprve s vědomím neoddělitelnosti ve vzájemné vlivu s myslí. Dá se to připodobnit k moři.
Roztříštěná vlna na útesu, ve skutečnosti není oddělená od moře, je to pouze jiná forma.
A jak se daří vám, doufám že občasná životní to mračna, nezastiňují váš optimistický pohled na svět.
S přáním všeho dobrého, opatrujte své srdce.
Víťa

VŠECHNY KOMENTÁŘE A DOTAZY PŘEPISUJI NA JEDNU STRÁNKU

(Iveta Polly, 15. 7. 2016 5:50)

DĚKUJI
(Jan, 26. 1. 2016 22:52)
Dobry den, rád bych se s Vámi podělil o zkušenosti u paní Ivety. V krásném prostředí jsem se cítil příjemně. Po samotném baňkování jsem se cítil naprosto vyčerpaně. Hned co jsem dojel domu jsem usnul. Ráno jsem se ale probudil s velkou energií a naprosto odpočinutý. Takže moc doporučuji, kór když je venku takova zima. Moc dekuju pani Iv a těším se na naše další shledání.

AC- CS technika a kvantování
(Štěpánka , 25. 1. 2016 10:37)
Mohu jen vřele doporučit. Ten příval nové,čisté energie a pocit úplného odpočinku je k nezaplacení.

AC - CS technika a otevření kvantového pole
(Ivana, 25. 1. 2016 0:35)
Dobrý večer paní Iveto.
Děkuji za tuto chvíli. Je mi úžasně. Žádná únava a vůbec se mi nechce spát. Mám v sobě plno energie a cítím se jako za mlada.
Moc se mi u vás líbilo. Byl to neskutečný relax, u které jsem si výborně odpočinula...Díky Ivana

Deprese
(Petr, 1. 7. 2016 6:08)
Dobrý den paní Iveto.
Jsem nadšený. Druhý den ráno jsem, po opravdu dlouhé době, vstával do práce bez deprese. Vím, říkala jste, pokud se potíže nezačnou vracet, že další sezení není potřeba, ale já bych si to rád pravidelně opakoval. Bylo mi úžasně. Takový relax jsem ještě nezažil. Díky a po dovolené se vám určitě ozvu. Petr

Re: Deprese
(Iveta Polly, 7. 7. 2016 11:10)
Dobrý den Petře.
Již jsme spolu mluvili a díky za vzkazík na stránkách.
Hodně štěstí, Iv

žádost o sezení
(Jana Malá, 7. 8. 2015 14:22)
Dobrý den, chtěla bych se k Vám objednat na očistu těla. Na Vašich stránkách jsem našla telefonní spojení 776 791 964. Ale nemohu se dovolat. Prosím můžete mne zpět kontaktovat na tel. 775 602 886? Děkuji s úctou Jana Malá

VŠECHNY KOMENTÁŘE A DOTAZY PŘEPISUJI NA JEDNU STRÁNKU

(Iveta Polly, 15. 7. 2016 5:22)

Atopický ekzém
(Milan, 29. 5. 2016 14:10)
Dobrý den.
Rád bych se zeptal, jak řešíte tento problém a jakou máte úspěšnost.
Děkuji za odpověď, Milan

Odpovědět
Re: Atopický ekzém
(Iveta Polly, 30. 5. 2016 17:02)
Dobrý den.
Ano, řeším i tyto potíže. Pokud klient dodržuje vše potřebné, úspěšnost je vždy, jen u každého je detoxikace jinak dlouhá. Také hodně záleží na kvalitě vaší pitné vody, proto je nutné přinést vzorky vody studené i teplé z domu, práce, chaty atd.
Hezké odpoledne, Iv

CHOPN
(Vlasta, 23. 2. 2016 20:14)
Dobrý večer,obracím se na Vás s následujícím dotazem. Mám chronickou obstrukční plícní chorobu IV. Beru spoustů roztoků k inhalaci / tiotropium/ a sprejů . Přes tyto léky nejsem téměř schopná dýchat a jsem na pokraji psychických sil. Myslíte,že byste mi mohla pomoci?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den
Vlasta

Odpovědět
Re: CHOPN
(Iveta Polly, 23. 2. 2016 22:58)
Dobrý večer.
Předpokládám, že máte ve spreji i kortikoidy a to je velká brzda, proto nemohu zaručit větší výsledky hned od začátku detoxikace. Musela byste počítat s tím, že detox bude na dlouho... Pokud se rozhodnete, naučím vás mezibuněčné dýchání a počítejte s tím, že detoxikace při vašem onemocnění vyžaduje velkou důslednost a poctivost. Určitě při našem setkání se vás také budu ptát na to, co doopravdy nemůžete rozdýchat nebo jaký smutek vás trápí.
Přeji pohodové dny, Iv

Tinnitus
(Anna, 29. 1. 2016 17:21)
Dobrý den, myslíte, že byste mohla pomoci? Manžel tim trpí a s nim i já už 2 roky. Ohluchl na jedno ucho a má tinnitus. Prošel řadu vyšetření a na nic se nepřišlo.
Díky předem za odpověď
Anna

Odpovědět
Re: Tinnitus
(Iveta Polly, 30. 1. 2016 11:27)
Dobrý den paní Aničko.
První tinitus jsem měla vyřešený za jeden měsíc, další dva byly do 2 až 3 měsíců. Několik dalších se podařilo pískání jen zlepšit, ale nevyléčili jsme je. Během let jsem dospěla k názoru, že u tinitusu raději říkávám padesát na padesát. Zlepšení nastane vždy, úplné vyléčení někdy.
Přeji pohodový víkend, Iv

Častá nachlazení, záněty průdušek, chronické záněty moč. měchýře a angíny
(Adéla z Prahy, 22. 12. 2015 12:12)
Dobrý den, paní Belušová.
Chci Vám touto cestou moc a moc poděkovat. Je to již rok, co jsem k Vám chodila sama se sebou i s dětmi. Za celý rok nikdo z nás nemarodil. Je to úžasné a Vaši metodu šířím dál.
Přeji Vám šťastné svátky, hodně spokojených klientů a držím Vám všem palce, aby Vám již dali konečně pokoj. Vaše skupina má plno vyléčených lidí, což se o klasické medicíně nedá říci. Adéla

Odpovědět
Re: Častá nachlazení, záněty průdušek, chronické záněty moč. měchýře a angíny
(Iveta Polly, 26. 1. 2016 8:30)
Dobrý den paní Adélo.
Děkuji moc za celou naši skupinu a dodatečně vám i celé vaší rodině přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody....

Ledviny a onkologie
(Jana z Hradce, 3. 12. 2015 7:35)
Dobrý den.
Lékaři mě nutí na operaci a následnou chemoterapii. Myslíte, že byste mi mohla pomoci? Předem děkuji za odpověď. Jana

Odpovědět
Re: Ledviny a onkologie
(Iveta Polly, 4. 12. 2015 9:58)
Dobrý den.
Bez měření nevím, zda vám mohu pomoci. Prosím, zavolejte mi a domluvíme se. V každém případě budu vyžadovat, abyste byla pod lékařskou kontrolou. Iv

Nádor na mozku
(Jana Skřivánková, 17. 11. 2015 16:27)
Dobrý den.
Myslíte, že byste mi mohla pomoci? Jana

Odpovědět
Re: Nádor na mozku
(Iveta Polly, 22. 11. 2015 15:36)
Dobrý den paní Jano.
Ve spolupráci s primářem MUDr. Hajdukem, který se věnuje onkologii, bychom se mohli pustit do očisty. Iv

VŠECHNY KOMENTÁŘE A DOTAZY PŘEPISUJI NA JEDNU STRÁNKU

(Iveta Polly, 15. 7. 2016 5:18)

Celiakie
(Karel, 17. 10. 2015 7:55)
Dobrý den.
Moje dcera (10 let) má Celiakii. Udržet dietu není u dětí snadné a podle lékařů je to neléčitelné. Kolega v práci mi o vás říkal a také jsem se od něj dozvěděl, že léčitelné to je. Je to pravda?
Díky za odpověď, Karel

Odpovědět
Re: Celiakie
(Iveta Polly, 18. 10. 2015 9:44)
Dobrý den.
Ano, je to pravda. Léčitelná je vždy. Nejlépe mi zavolejte, domluvíme termín a na první návštěvu přinesete vzorky vody, klidně i do plast-lahví
Hezký den, Iv

Ekzém
(Alena, 23. 9. 2015 10:39)
Dobrý den paní Iveto.
Moje dcera (11 let) se již několik let trápí s ekzémem. U lékaře dostává jednu mast za druhou, nějaké tabletky a nyní jsme dostaly kortikoidy, se kterými se nechci smířit. Je možné tento problém s vámi vyřešit? Za případnou odpověď předem děkuji, Alena Praha

Odpovědět
Re: Ekzém
(Iveta Polly, 24. 9. 2015 20:06)
Dobrý večer.
Ano, je možné ekzém vyřešit. Prosím, volejte po půl osmé večer a domluvíme se. Základem bude "změřit" vodu a ostatní probereme ústně. Iv

Celiakie
(Jana, 6. 9. 2015 11:35)
Dobrý den paní Belušová.
Je fajn, že jste vrátila "komentáře" a tak vám chci touto cestou poděkovat.
Na prvním našem sezení jste mi říkala, že vyléčení celiakie je poměrně jednoduché. Moc jsem vám nevěřila, vždyť lékaři tvrdí, že je to neléčitelné.
Jsem zdravá i podle lékařů a vám moc děkuji. S láskou Jana

VŠECHNY KOMENTÁŘE A DOTAZY PŘEPISUJI NA JEDNU STRÁNKU

(Iveta, 15. 7. 2016 5:14)

Očista jater a paraziti
(Kamila, 4. 9. 2013 8:58)
Dobrý den, chystám se na očistu jater tzv.liver flush. Espompská sůl, olivový olej a grepová šťáva. Pomůže mi tato očista také proti parazitům nebo je to vyloženě pouze na játra. Na netu je doporučováno před touto očistou dělat očistu na parazity. Co by jste mi doporučila na celkovou očistu proti parazitům?
Děkuji a přeji pěkný den.
Kamila

Odpovědět
Re: očista jater a paraziti
(Polly, 6. 9. 2013 7:24)
Dobrý den Kamilo.
Očista jater je, dle mého názoru, velmi důležitá a stejně tak i očista tlustého střeva - proti parazitům to však nestačí. S klystýrama doporučuji začít při protiparazitální kůře. Neznám vaše mikro-výsledky, proto mi, prosím, písněte vaše zdravotní potíže na email, abych mohla pro vás dát dohromady protiparazitální kůru.
Hezký den, Polly

Odpovědět
Re: očista jater a paraziti
(Vlasta, 19. 10. 2013 17:34)
Dobrý den, paní Kamilo, četla jsem váš dotaz a nedalo mi to a proto vám píši, mám tuto kůru několikrát za sebou je to super, cítím se skvěle, protože jsem se zbavila 2000kamenů jak to popisuje Dr. Hulda Clarková ve své knize opravdu to tak funguje.Ale abyste při této kůře neměla bolesti musíte se napřed zbavit parazitů , které máte ve svém těle.Přeji vám ať se zbavíte všech neduhů a jste s výsledkem spokojená jako já. Je mi 65let.

Ženské potíže
(Janovská, 13. 9. 2013 20:45)
Paní Iveto, moc a moc díky! Mnoho let jsem trpěla, bolesti, krvácení, myom a cysty. Bylo to utrpení. Operaci na odebrání pohlavních orgánů jsem odmítla a pak jsem si našla Vás....zeptala jste se mě: Jsme tři - Vy, já a Vaše trápení. S kým chcete žít? A tak jsme to spolu zvládly. Vaše bezkonkurenční výplachy měly okamžitou odezvu. Byl to dlouhý boj, který vyžadoval důslednost a pravidelnost, ale já stále myslela na tu Vaši otázku. Odpověď mi dodávala sílu i odhodlání....Dnes mi lékař oznámil, že jsem zcela zdravá a operaci mi už nemá proč navrhovat a za to vděčím Vám. Díky, díky :))

Zelený zákal
(Javořická, 10. 9. 2013 7:18)
Paní Iveto,
píši, jak jsem slíbila. Začala jsem kdysi mít bolesti a motání hlavy, únavu, rozmazané vidění atd. Začala jsem běhat po doktorech a nakonec jsem skončila v nemocnici, kde mi zjistili toxoplasmu v očích a glaukom. Z nemocnice mě propouštěli jako zdravou i když jsem jim říkala, že se nic nezlepšilo a že se cítím stále stejně. Řekli mi, že je to již psychického původu, že to časem odezní. Jenže neodeznělo. Stále jsem měla tlaky v očích a rozmazané vidění. Ostatní potíže byly stejné. Navštívila jsem vás a daly jsme se spolu do léčby - detoxikace, kapičky, každých 14 dní BRT + Mora + nozody cílené přímo na glaukom.
Chci vám moc poděkovat - jsem opět v práci a bez jakýchkoliv potíží. Přeji vám hodně štěstí a plno spokojených klientů. Díky, Jana

VŠECHNY KOMENTÁŘE A DOTAZY PŘEPISUJI NA JEDNU STRÁNKU

(Iveta Polly, 15. 7. 2016 5:13)

Vyhnula jsem se operaci i chemo...
(Tomanová Iveta, Brno, 3. 9. 2013 9:04)
Paní Belušová, chci vám moc poděkovat. Je mi přes 60 let a do chemoterapie se mi nechtělo. Měla jsem tušení, že ji nevydržím. Daly jsme se tedy spolu do "boje", který byl náročný ve všech směrech a VYŠLO TO!!!
Moc vám za vše děkuji...děkuji i za to, že jste mě naučila se na svět koukat trochu jinak. Mám nyní i s dcerou daleko lepší vztah než-li dříve a za to vám patří mé velké DÍKY. Přeji vám hodně zdraví a štěstí :)

...a konečně čekám miminko :)
(Věra Růžíčková, 3. 9. 2013 21:18)
Paní Belušová, byla jste má poslední šance. Za ty roky jsem prošla snad vším - lékařské kontroly, léčitelé, umělá oplodnění atd. atd. Už jsem se vzdávala a nakonec jsem se o Vás dozvěděla od paní Ing. Bláhové a tak jsem se u Vás objednala. S radostí Vám oznamuji - JSEM TĚHOTNÁ Jupíííííí... na další kontrolu se k Vám moc a moc těším. Jste bezva.

Veronika Novotná, Praha
(I JÁ DĚKUJI PANÍ POLLY, 31. 8. 2013 21:13)
Moc vám děkuji za váš čas i oporu. Při detoxu mi nebylo právě nejlépe a když jsem potřebovala, vždy jste mi ochotně po telefonu poradila. Dnes jsem plná energie i optimismu a za to vděčím vám. Byl to těžký boj, ale společně jsme ho zvládly. Díky, díky :)))

Vřelé DÍKY, paní Belušová!!!
(Iva Etrychová, HK, 24. 7. 2013 9:33)
Vaše bezkonkurenčně NÁDHERNĚ zpracované webovky jsem bohužel přečetla až po prvním sezení u Vás :-), do té doby jsem byla "jaksi psychomimo".. Ale teď, když Vás mám za "zády" jako oporu, je mi opravdu líp, psýcha už tolik netrápí.... Jen ti hnusní paraziti-ale i těch se s Vaší pomocí s radostí zbavím. Škoda, že jsme od sebe těch 100 km-i tak to vyřeším dojížděním za Vámi :-))). A tak děkuju Universu za Vás !!! A příště už budu rozumnější:-)
Z celého srdce Vám přeju zdraví a pevné nervy :-)