Jdi na obsah Jdi na menu
 

7-2017.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prosím o pomoc

(Alena V., 23. 7. 2017 5:32)

Dobrý den paní Belušová.
Je to 2 roky co u Vás byla moje kamarádka, která si, díky vám, vyřešila bércový vřed, vysoký krevní tlak, trávení a další potíže. Nejvíce však vzpomíná na to, jak jste ji během necelé půl hodiny zbavila obrovské dlouhodobé noční můry - strach ze smrti. Díky Vám přestala užívat jak léky na spaní tak postupně i antidepresiva.
No a já se dostala do podobného problému. Před rokem jsem byla svědkem automobilové nehody. Strašná vzpomínka a jsem již zoufalá. Nejenže od té doby nejsem schopna sednout za volant, ale celou tu situaci mám stále před očima, až jsem musela začít užívat léky na nervy.
Protože již nevím jak dál, mám dotaz: Je možné u Vás vyřešit i tento problém? Chtěla bych žít, jako dřív, ale sama to nezvládám. Alena

Re: Prosím o pomoc

(Iveta , 24. 7. 2017 8:49)

Krásné ráno paní Alenko.
To je problém, který lze vyřešit většinou během jednoho sezení. Prosím, napište mi do emailu své tel. číslo nebo mi rovnou zavolejte, abychom si domluvily termín.
Nebojte, bude zase svítit sluníčko. S láskou Iv

Alergie

(Jirka, 8. 4. 2017 7:13)

Dobrý den.
Chodím denně kolem vaší kanceláře a protože máme opět jaro, chci se vás zeptat, zda se dá alergie řešit. Bývám na tom dost špatně a už mě to nebaví. Za případnou odpověď předem děkuji, Jirka

Re: Alergie

(Iveta Pooly, 8. 4. 2017 22:06)

Dobrý večer.
Ano, alergie se dá řešit a také vyřešit poměrně snadno během 6 až 12 měsíců, pokud je klient poctivý k detoxikaci. Jakmile se rozhodnete, můžete kdykoliv zavolat a domluvíme se. Hodně štěstí, Iv

Termíny k objednání

(Jana, 14. 2. 2017 9:58)

Dobrý den.
Jaké máte dlouhé termíny k objednání? Jana

Re: Termíny k objednání

(Iveta, 17. 2. 2017 19:04)

Dobrý večer.
V ranních a dopoledních hodinách do 7 až 14 dní, víkendy 30 dní. Odpolední hodiny mám dlouhodobě plné.
Hezký večer, Iv

MIgréna

(Novotný Karel, 12. 2. 2017 9:52)

Dobrý den. Již dlouhodobě trpím na migrény a poslední dobou se to stále zhoršuje. Dá se říci, že minimálně jedenkrát týdně hodně trpím. Dá se s tím něco udělat? Děkuji za případnou odpověď, Karel z Plzně

Re: MIgréna

(Iveta, 12. 2. 2017 20:29)

Dobrý večer. Ano, migrény se řeší poměrně snadno. Pokud je dobrý pitný režim a je v pořádku i krční páteř, odstranění migrén trvá 3 až 6 měsíců.
Máe-li zájem, prosím, zavolejte.
Hezký večer, Iv

Mononukleóza

(Novotná Jitka, 11. 9. 2016 9:22)

Dobrý den.
Jsem začínající poradce a prosím o radu, které Joalis-kapky byste doporučila. Díky Jitka

Re: Mononukleóza

(Iveta Polly, 12. 9. 2016 20:38)

Dobrý večer.
Tady bych doporučila Activ-Col, Cranium, LiverDren, Lymfatex a Antivex.
Hodně štěstí, I

Svědění konečníku

(Hana, 8. 9. 2016 22:14)

Dobrý večer paní Belušová.
Moje dcera (3 roky) má velké svědění konečníku. Mohla byste mi, prosím, poradit? Předem děkuji, Hana

Re: Svědění konečníku

(Iveta Polly, 9. 9. 2016 10:10)

Dobrý den.
Je to ještě malé díte, proto je nejlépe se dohodnout s pediatrem, aby vám dal na předpis Vermox. Můžete přikoupit kapky Joalis - ColiDren, Para-Para a Zooinf a dávat 2x denně 4 kapky z každé lahvičky nebo po 7 kapkách mazat kolem pupiku či v loketních jamkách.
Hodně štěstí, Iv

Activ-Col

(Jana, 31. 8. 2016 22:11)

Dobrý večer paní Belušová.
Zajímal by mě Váš názor na tento produkt. Děkuji za odpověď a přeji Vám mnoho úspěchů. Jana

Re: Activ-Col

(Iveta Polly, 1. 9. 2016 8:19)

Dobrý den paní Jano.
Vím, o Activu-Col se mluví jako o zázraku. Již jsem ho párkrát také použila do detoxikace, ale protože jsme po něm ještě neměli kontrolu, tak jeho účinky a výsledky zatím neznám.
Hezký den, Iv

Kolagen XXL

(Kamarádka, 31. 8. 2016 18:16)

Ahoj Ivetko,
tak už mám první ohlasy na Kolagen XXL. U kamaráda s bolestí v koleně asi rok, nic nepomáhalo, injekce od ortopeda jen krátkodobě. Hned od druhého dne užívání kolegenu pocit úlevy a už se hlásí, zda by mohl dostat další balení.

Re: Kolagen XXL

(Iveta Polly, 31. 8. 2016 18:17)

Ahoj.
Díky moc za zprávu, ostatní v emailu, Iv

Molusky - obsáno z emailu

(Iveta Polly, 31. 8. 2016 7:57)

Dobrý den paní Belušová,
dostala jsem na Vás kontakt od paní Bláhové a ráda bych Vás poprosila o pomoc. Mám 5letou dceru, která má na vnitřní straně stehýnek molusky. Slyšela jsem, že se je poměrně úspěšně lze zbavit plazmovým generátorem. Který předpokládám, že vlastníte i vy?
Bylo by možné se k Vám objednat na sezení?
S pozdravem L.CH.

Re: Molusky - obsáno z emailu

(Iveta Polly, 31. 8. 2016 8:17)

Krásné ráno.
Molusky jsou velmi časté a pokud chodíte s dcerou do bazénu, určitě bych doporučila se bazénům vyhýbat alespoň po dobu detoxikace. Paní Bláhová ani já s plazmovým generátorem nepracujeme. Pokud chcete na plazmu v Praze, doporučuji Mgr. Paděrovou nebo Albana p. Gregor. Pokud jste z Hradce, tam nikoho s plazmou neznám.
Hodně štěstí, Iv

Leukémie

(Hana, 28. 8. 2016 14:36)

Dobrý den paní Belušová.
V současné době jsem se dozvěděla tuto hroznou diagnózu a nevím jak dál. Spojila jsem se s paní Bláhovou a ta mi rovnou řekla, že leukémii nemám a že mi na 100% určitě pomůžete?
Předem děkuji za odpověď

Re: Leukémie

(Iveta Polly, 30. 8. 2016 8:18)

Krásné ráno paní Hano.
Nedávno jsem měla podobný telefon. Je mi to moc líto, ale takové naděje nedávám ani po telefonu ani v počítači. Ještě jsem vás neviděla. Ono totiž na 100% nic neexistuje. Paní Bláhová od ledna 2015 onkologii nebere, já stále tyto lidi přijímám. Při konzultaci změřím, ale k diagnóze se vůbec nevyjadřuji. Jakmile lékař vyřkne tuto diagnózu, lékařům se do toho nepletu a rozhodnutí, co budete či nebudete dělat dál, je zcela na vás. Vy budete mít poslední slovo, do čeho se vrhnete. Mohu poradit a ať to onkologie je či není, je to prostě průšvih a musíte začít na sobě makat (psychika, strava, detox, pohyb), abyste přesvědčila lékaře, že se váš zdravotní stav zlepšuje. Pokud budete chtít, spolu se na to podíváme a popovídáme... Ať se rozhodnete jakkoliv, přeji vám obrovskou kupu štěstí, Iv