Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dobrý den paní Belušová.

Je mi 60 let a chci se podělit o své zkušenosti, protože je to až neuvěřitelné.

Zažívací potíže jsem měla minimálně od 50 let. Nadýmavost, zácpy se střídaly s průjmy, po kávě a některém jídle jsem měla břicho jako balón a česnek mi dělal velké potíže v oblasti žlučníku. 

V 52 letech jsem začala užívat léky na vysoký krevní tlak a v mých 58 letech se můj ošetřovací lékař vyděsil po výsledcích na cholesterol. Prý tak vysoké výsledky směřují k operaci a že okamžitě musím užívat léky. Poslechla jsem a nějakou dobu jsem je také užívala.

Po nějaké době jsem si postěžovala v práci jedné kolegyni a ta mi o vás řekla. Něco jsem nastudovala na vašich stránkách a s nadšením se s vámi domluvila na setkání ve vaší kanceláři.

Naměřila jste mi mnoho breberek (ani se mi je nechce vyjmenovávat). Dostala jsem od vás Informatika a doporučenou, velmi kvalitně vysvětlenou, detoxikační kúru. Léky na cholesterol jsem vysadila, vše jsem od vás poctivě užívala, přidala klystýry, jaterní kúry atd. No prostě paráda... Bylo mi stále lépe a lépe.

Následovaly další 2 kontroly, kdy jsme řešily hlavně prvoky a vlasovce.

Po 3 detoxikačních kúrách jsem navštívila svého ošetřujícího lékaře a nechala jsem si opět udělat krevní rozbor na cholesterol. A jak to dopadlo? Lékař byl nadšený: "No vidíte, jak vám léky zabraly. Říkal jsem vám, že je to jediné řešení a mám z vás radost. Je vidět, že jste léky na cholesterol poctivě užívala". Musela jsem se smát, vždyť jsem je užívala jen chvilku...

Při čtvrté návštěvě u vás jste mi na rozloučenou provedla měření na vitamíny, minerály atd. a já vám chci touto cestou moc poděkovat. Trvalo to 12 měsíců a již žádné léky neužívám!! Zažívání super, krevní tlak v normě, cholesterol ok. Díky vám jsem opět našla svoje zdraví. Děkuji!

Jana z Plzně