Jdi na obsah Jdi na menu
 

11. 4. 2014

ČERNÁ  MAST  -  BLACK SALVE

Z časopisu Nová Regena

Mast je určena pro selektivní ničení kožních a některých dalších nádorů.cerna-mast.....jpg

Jde o bylinný produkt, obsahující 2 nejdůležitější rostliny s historicky i famakologicky potvrzenými protirakovinnými vlastnostmi, krevničku kanadskou cha-parral. Dále mast obsahuje galangal, listy gravioly a další důležité složky.

Černá mast se používá stovky let a je mnoho druhů. Toto popisované složení je však základem bezpečného a účinného působení této masti.

Je určitě vhodné si přečíst celou knihu. Základní vlastností této masti je její ohromná selektivita, s níž působí pouze na rakovinové buňky. Jestliže se skutečně jedná o rakovinový nádor, začne ho mast ničit. V případě, že jde o neškodný výrůstek nebo hrudku, nestane se nic. Je to jako nová diagnostika. Mast nám samozřejmě neprozradí, o jaký druh rakoviny se jedná, ale určí, jest-li nádor máme nebo nemáme. Mast může být uskladněná v chladničce celá léta. Před použitím musí mít správnou konzistenci. Musí být vlhká, ale nesmí stékat. I když obsahuje glycerin, může časem trochu vyschnout. Ale již jedna kapka vody (i více) většinou stačí k obnovení správné vlhkosti pro aplikaci. 

fota-cerna-mast.jpg

Kdy mast použít? Nejlépe hned po ranní sprše. Pokud se rozhodnete podstoupit biopsii, určitě nepřipustě chirurgické vyjmutí hrudky a požadujte odběr jemnou jehlou (FNAC). Tento způsob zanechá v tkáni kanálek, kterým účinné lárky z masti mohou proniknout přímo k poškozenému místu. Proto byste měli mast aplikovat co nejdříve po odběru vzorku, ještě než se ranka začne hojit. 

Příprava Zajistěte, aby ošetřované místo bylo důkladně očištěné buď čistým lihem nebo prostě jen mýdlem důkladně opláchnutým teplou vodou. Řádně místo osušte. Někteří praktici věří, že je užitečné připravit ošetřovanou oblast jemnými vpichy (Belušová - s tím moc nesouhlasím) sterilní jehlou 2 až 3 mm hluboko (jako při tetování), což pomáhá dostat mast dovnitř. Místo pak před vlastní aplikací masti sterilizujte zředěným peroxiem vodíku nebo čistým lihem. Pokud použijete DMSO je tato procedura zbytečná.

Použití: Záleží na poloze postiženého místa. Jestliže je nádor povrchní, viditelný nebo snadno hmatatelný, pak naneste mast přímo na něj. Jestliže je skrytý hluboko pod kůží, musíte nanést mast pokud možno co nejblíže na něj. Pokud se jedná o prso, zároveň je důležité nanést mast na celou prsní bradavku a poskytnout tak masti další příležitost k průniku.

Kolik masti použít? Když přijde na aplikaci při rakovině prsu, tak více je lépe. Když už, pak je rozhodně lepší použít i více, než je zapotřeby a tak blízko u místa nádoru, jak je to jen možné. Nanášejte ji v nepříliš silné vrstvě. Nevadí, když se mast rozetře stěrkou nebo jen prstem a překrýt dostatečně velkou obvazovou rouškou, aby neprosakovala. Roušku můžete přichyit k pleti nedráždivou náplastí, ale pokud je to možné, je nejlepší použít vhodnou pohodlnou podprsenku. Je důležité udržovat místo s aplikací v suchu. Vyhněte se zmoknutí, nadměrnému pocení atd. Zvlhčení může uvést k zbytečnému svědění a mokvání. 

Jak dlouho má mast působit? Ponechte ji na místě 24 hodin a většinou stačí jen jedna aplikace. Jsou však vyjimky. Jestliže po 24 hodinách nepozorujete žádnou změnu nebo reakci, můžete mast nanést ještě jednou na dalších 24 hodin. Můžete ponechat až 48 hodin, déle ne.

Reakce: Například bolest hlavy, reakce lymfy....každý člověk je jiný. Jestliže nádor už prošel až na povrch prsní tkáně, zpozorujete na postiženém místě viditelné změny. Změní se barva, možná se bude jevit jako šedivá. Jestliže je ale nádor poměrně hluboko, nemusí  se projevit vůbec žádné symptomy, dokonce ani slabé brnění nebo svědění, které, jak se zdá, patří k nejběžnějším pocitům po použití masti. Jestliže nemáte žádné symptomy, nemusí to nutně znamenat, že se nic neděje. Naproti tomu ovšem ani jemné brnění nemusí znament, že se něco děje. Důkat, že nádor je spolehlivě zničen, je založen an pozorování samotného nároru poté, když po 24 hodinách sejmete krytí a odstraníte zbytky masti nebo při následné kontrole ultrazvukem. Jestliže se projeví reakce, buď téměř ihned anebo do několika hodin, bývají to zpravidla příznaky v rozsahu od mírného svědění, brnění až po bodavou bolest a pocit mírného pálení. Nic z toho není oslabující, možná jen trochu nepříjemné. V závislosti na místě aplikace, velikosti a počátečním stavu nádoru se někdy mohou dostavit bolesti a velmi nepříjemné pocity. V extrémních případech se v prsu může projevit silná pulzující bolest a léčení může někdy způsobit také bolesti hlavy. cerna-mast.jpgMůže se přidružit i nevolnost.

 

Kniha Adriana Jonese Black Salve - černá mast pro léčení rakoviny

 

Zde si můžete zakoupit ► Černou mast, ale není určena pro zde popisované použití, což je z legislativních důvodů zcela pochopitelné. Cena 700,- Kč

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozor!

(Karolína Novotná, 8. 1. 2019 10:28)

https://www.novinky.cz/clanek/lekari-zachranili-zene-nos-pote-co-si-ho-znicila-zazracnou-masti-na-lecbu-rakoviny-40266953