Jdi na obsah Jdi na menu
 

19. 6. 2011

Je noční buzení opravdu nespavost?

Více se dočtete zde: http://www.vylectese.cz/vasi-predkove-spavali-jinak-nez-vy-delame-nespravne/

Co o vás říká poloha, ve které spíte?

1. Schoulení na boku do klubíčka

Možná se schováváte před problémy okolního světa nebo máte pocit, že vás někdo ničí až terorizuje, proto hledáte pocity ochrany. Velmi často potřebujete soucit a porozumění. Pokuste se malovat, pište své pocity do deníčku, učte se tancovat, meditovat - cokoliv, co vám pomůže emoce zpracovat.

2. Na boku s mírně pokrčenýma nohama

Jste klidný, vyrovnaný a spolehlivý člověk. Není vůbec snadné vás vyvést z míry a celkem se ani nebojíte budoucnosti. Lidé jako vy se usmívají za všech okolností a klidně hned v ranních hodinách. Také snadno přivykáte jakýmkoli životním změnám, se kterými se i snadno smíříte.

3. Mírně na boku s jednou nohou pokrčenou, druhou nataženou a jednou rukou pod polštářem nebo pod hlavou, druhá ruka je podél těla

Jste nepředvídatelná osobnost, která se jen těžko rozhoduje. Na druhou stranu máte rádi v životě i v práci stabilitu a klid. Změnou nálad občas způsobíte šok ostatním lidem. Během pár vteřin dokážete laskavé a něžné jednání proměnit v nechutnou hádku a naopak. Také vás přitahují různá dobrodružství. 

4. Na břiše, s rozhozenýma rukama a nohama

Tak takhle spí skuteční vůdci. Bedlivě dohlížíte na pořádek v zaměstnání i v rodiněJste impulsivní a iniciativní. Nejraději si všechno předem naplánujete, protože nemáte rádi nečekaná překvapení. Díky své houževnatosti a odpovědnosti dosahujete velmi často úspěchu ve všech rovinách.

5. Na zádech. Nohy mírně od sebe, ruce jakkoli volně 

Jste pozitivně laděný človíček, který se umí radovat ze života. Také jste zvyklý být středem pozornosti a máte rádi veselou společnost. V práci jste vytrvalý, houževnatý a dost často i racionální. Nejraději říkáte lidem pravdu rovnou do očí. V této poloze spávají králové a světci.

5. Na zádech. Nohy u sebe a s rukama podél těla

Jste vyvážená osobnost s pevně stanovenými osobními i životními cíli, k nimž postupně směřuje. Býváte přísní, nároční a kritičtí. Nejnáročnější však jste sami na sebe.

6. Spíte pokaždé v jiné poloze

Jste mnohotvárná a velmi obsáhlá osobnost.