Jdi na obsah Jdi na menu
 

15. 10. 2013

Fenomén Bruno Groening

1949 - Rozhlas, filmový týdeník a film podávají zprávy... Roku 1949 ovládá titulky novin Bruno Groening. Filmový týdeník i rozhlas podávají o něm zprávy. Natáčí se o něm film. Kdekoliv se objeví, hrnou se k němu davy lidí. Přicházejí z Německa, Švýcarska, Rakouska, Belgie, USA a Francie.

Bruno Groening se stává světovou osobností.

Hrnou se k němu nemocní lidé, kteří jsou odepsani lékaři, zničení válkou a pro některé je poslední nadějí. Mají jen jediné přání: uzdravit se a zbavit se bolestí. Tou pomocí je Groening, který se řídí tím, že "nevyléčitelné neexistuje a Bůh je největší lékař!". A děje se neuvěřitelné: nemocní se uzdravují, slepí vidí, chromí jdou...

Dokumentární film "Fenomén Bruno Groening - Po stopách zázačného léčitele'" pravdivě zaznamenává dramatické události. Originální dokumenty, archivní materiály a mnoho rozhovorů - tím se film stává hlubokým zážitkem.

Mnoho diváků sděluje, jak si během filmu začnou uvědomovat záhadnou sílu, proudění energie nebo brnění v těle. Někteří vyprávějí dokonce o zmizení bolestí.

Groening zemřel roku 1959, ale přesto i dnes dochází k mimořádným uzdravením. Síla, která tehdy působila skrze Bruno Groeninga, působí i dnes. Fakta hovoří o uzdravení z rakoviny, revmatu, osteoporózy a anginy pectoris, také o uzdravení z drogové a jiné závislosti... a lékaři tyto úspěchy potvrzují.

CS-Bruno Groening dokumentární film: 

http://www.bruno-groening-film.org/