Jdi na obsah Jdi na menu
 

23. 9. 2013

Robert C. Beck

„BOB BECK“, 22.1.1925  - 23.6. 2002 

Přes třicet let pracoval v elektromedicinálním výzkumu. Beck používal princip elektroléčby pomocí mikroimpulsů - známých jako Beckův "čistič krve" - Blood Purifier, pracující na stejném principu, jako zapper. Beckův krevní čistič produkuje frekvence kolem 4 Hz, které ničí klíčové enzymy na povrchu mikroorganismů a tím jim brání v množení. Jeho protokol, vyvinutý v letech 1991-1997, byl původně zamýšlen pro lidi infikované virem HIV, ale ukázal se efektivní i pro léčení všech druhů rakoviny.

Dále zformuloval vysvětlení, která do jisté míry objasňuje princip, jakým způsobem dochází k ničenípatogenů pomocí zappingu v našich tělech:

V dnešní době to je obecná znalost, že všechny živé buňky jsou malé elektromagnetické organismy. Jejich síla elektromagnetického pole je však nepatrná. Silná, vnější elektromagnetická síla ruší jejich funkce nebo je zabíjí. Určité množství elektřiny zabije každý živý organismus, bez jediné výjimky!

Lékařská věda při provádění různých pokusů mimo jiné zjistila, že ochranný obal (membrána) kolem našich buňek těla je 100,000 krát - ­ ano, sto tisíckrát ­ silnější než ochranné membrány kolem patogenů.

Podle různých zdrojů Dr. Beck zemřel za podivných okolností – po pádu ze schodu byl převezen do nemocnice na ošetření vymknutého kotníku. Jeho žena ho ten samý den navštívila, měl pouze sádru na noze a jinak byl ve zdravém stavu. Druhý den jí bylo oznámeno, že její manžel z nezjištěné příčiny zemřel.

The Bob Beck Protocol