Jdi na obsah Jdi na menu
 

ZDRAVÍ  NÁRODA

Čtyři měsíce v roce můžete navštívit kterékoliv z  odběrových míst a požádat o laboratorní vyšetření bez lékařské žádanky. Do dvou pracovních dnů obdržíte výsledky

"Zdraví národa" poskytuje všem zájemcům postupně projít systémem preventivních laboratorních vyšetření a ověřit si tak bezplatně svůj zdravotní stav. I když víme, že laboratorní výsledky nejsou stoprocentní, přesto někteří z nás touto prevencí rádi procházíme - "já tedy ano" a tu už proto, že laboratoř, která mi tyto testy provede, je i v Ženských domovech, Praha 5 - Smíchov, 4. patro, z výtahu vlevo (ve stejném patře, kde mám kancelář i já)

2016

LISTOPAD    - v pondělí 7., 14., 21. a 28.11. si mohou muži ve věku od 35 do 50 let nechat bezplatně vyšetřit rakovinu prostaty.

ZÁŘÍ    - 26. září až do 7. října nabídne Zdraví národa dívkám a ženám ve věku 15 až 25 let možnost podstoupit vyšetření - odběr krve a následná analýza DNA na zvýšené riziko ke vzniku krevních sraženin, které mohou zapříčinit embolii. Toto vyšetření by měly podstoupit především ženy užívající hormonální antikoncepci.

DUBEN     - prevence onemocnění jater

ÚNOR       - prevence kardiovaskulárního onemocnění. 

===============================

2015

DUBEN   - hladina glukózy v krvi  laboratorní hodnoty

ČERVEN - funkce štítné žlázy  domácí test

ZÁŘÍ       - osteoporóza

LISTOPAD - ledviny

===============================

2014

  1. První oblast, na kterou se projekt zaměřil, byla játra a nemoci s nimi spojené.
  2. Následovaly ledviny a slinivka (cukrovka).
  3. Ve druhé polovině roku 2014 jste se mohli zúčastnit vyšetření stavu minerálů
  4. V listopadu vyšetření rizika kolorektálního karcinomu.

Originál stránky  Zdraví národa