Jdi na obsah Jdi na menu
 

JAK  MOHOU  BÝT  MLADÉ  TRAVINY  A  PYRENOIDOSA  ROYAL 
NATURE  PROSPĚŠNÉ  PŘI  PROBÍHAJÍCÍ  DIETĚ (celiakie, alergie, hubnutí atd.) ?

1. Pokud držíte nějakou drastickou dietu, pomocí které se snažíte zhubnout, rovněž své tělo okrádáte o vitamíny a minerály z potravin. I v tomto případě můžete užívat MLADÉ TRAVINY a PYRENOIDOSU, které vše potřebné doplní. Hubnutí pak půjde mnohem snadněji, jelikož ho nebudou provázet žádné nepříjemné vedlejší účinky, které by se jinak při nedostatku vitamínů či minerálů mohly dostavit.

2. Základem každého hubnutí je upravený jídelníček a dostatečný pohyb. Bez těchto dvou věcí to prostě nejde. Velmi častou chybou při mnoha dietách a hubnutích je extrémně nízký příjem potravin. Tělo musí mít z čeho čerpat energii. Pokud nemá – kolabuje. Snažíte se o úbytek tuků, nikoliv o úbytek svalové hmoty. MLADÉ TRAVINY a PYRENOIDOSA právě díky vysokému obsahu tělu prospěšných látek dokáže zajistit, že tělo je při dietě vždy dostatečně zásobené potřebnými látkami brání před kolapsem.

3. I když máte speciální dietu, která s hubnutím třeba ani nesouvisí, můžete MLADÉ TRAVINY A PYRENOIDOSU užívat. Jedná se třeba o bezlepkovou dietu. Ani MLADÉ TRAVINY či PYRENOIDOSA lepek neobsahují. Můžete je tedy bez obav užívat. MLADÉ TRAVINY A PYRENOIDOSA dokážou alergii na lepek úplně eliminovat. Při celiakii zvýší životní komfort, doplní organismu chybějící vitaminy (pozn. umělé vitamíny osoby s alergií na lepek vstřebávají ve velmi omezené míře), přírodní vitamíny z MLADÝCH TRAVIN a PYRENOIDOSY vstřebají na 100%.

4. MLADÉ TRAVINY a PYRENOIDOSA zajistí pravidelnost ve vyprazdňování - pomáhají s druhotnými zdravotními potížemi (ekzémy nebo špatnou činností ledvin).

5. Dále MLADÉ TRAVINY a PYRENOIDOSA jsou vhodné pro lidi, kteří trpí alergií na mléčné výrobky či na různé druhy ovoce, zeleniny, na ryby, ořechy či semena.

6. MLADÉ TRAVINY a PYRENOIDOSU mohou užívat i diabetici. V těchto všech případech je navíc užívání MLADÝCH TRAVIN a PYRENOIDOSY více než vhodné. Tím, že vyřadíte některou potravinu ze svého jídelníčku, se ochudíte o vitamíny a minerály, které v ní jsou obsažené a které vaše tělo potřebuje. Oba produkty dokáží vykrýt tento deficit.

7. MLADÉ TRAVINY a především PYRENOIDOSA ROYAL NATURE jsou velmi účinné na pročistění jater, čímž následně snižují nezdravý cholesterol.

8. MLADÉ TRAVINY obsahují vysoké množství enzymů a antioxidantů, které organismus ozdravují, vitalizují a tím zpomalují jeho stárnutí.

9. PYRENOIDOSA ROYAL NATURE působí jako přírodní antibiotiku, podobně jako česnek.

10. PYRENOIDOSA obsahuje až dvakrát více rostlinných proteinů než luštěniny, vitamín A, H, D, C, B,…, železo, zinek, fosfor, hořčík a spoustu dalších tělu prospěšných látek, které při dietě tělu dodávají chybějící látky.