Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

ROYAL NATURE

PYRENOIDOSA

Mladé TRAVINY (mladý ječmen a kamut)

Unikátní složení a 100% RAW produktdscn0685.jpg

Kdysi jsem se pokoušela o syrovou stravu. Jenže v zimě potřebuji zeleninu prostě teplou. Metabolický typ nezměním a jen syrová strava mi nedělá dobře.

A právě pro mě, možná i pro vás, jsou v ČR od ledna 2017, prestižní super zelené potraviny švýcarské firmy ROYAL NATURE, které jsou velmi přísně laboratorně hlídané na toxiny i těžké kovy.

Několik let se v naší skupině poradců traduje, že při protiparazitárnídscn0688.jpg kúře se nesmějí užívat antioxidanty atd. Říkali jsme například, že když má klient anémii, tak nesmí užívat Fe, protože parazity krmí. To je ale hluboký omyl. Má-li člověk nedostatek Fe, Ca, Mg, vit. B, C  atd. atd., imunita nemůže pracovat tak jak má, což dokazuje i článek "Mrtví lékaři nelžou"

Ve své praxi jsem zjistila, že tyto zelené potraviny mnohdy udělají práci za protiparazitární léky a pokud je to nutné k úplnému uzdravení, jdou zcela dobře s protiparazitárními léky zkombinovat, jen si s tím musí umět poradce pohrát tak, aby účinky byly úspěšné.  

Pyrenoidosa i traviny se nedají považovat za potravinové doplňky, ale za skvělé zelené potraviny, které do těla dodávají téměř vše, co organismus potřebuje a co mně osobně pomohlo vyřešit i úbytek vápníku a osteoporózu.

Úžasná prevence a potravinová BOMBA

Jednoduchá a rychlá příprava. Šetří čas i peníze, protože denní dávka obsahuje několik kil zdravé zeleniny.

 BONUS PRO MÉ KLIENTY

Zkušenosti s užíváním

Lékařské názory na mladé traviny

20180227_163329.jpg                                 20180227_163316--1-.jpg 

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti