econea.cz
|

Econea recenze – místo, kde kupovat ekologicky šetrné výrobky

Nakupovat ekologické, šetrné výrobky není snadné. I když se sortiment s tímto zbožím stále rozšiřuje, najít místo, kde bude parametry splňující zboží ve velkém množství, abychom nemuseli přecházet z jednoho obchodu do druhého, je poměrně oříšek. Naštěstí pro vás máme dobrou zprávu! Tedy pokud přesně ekologické a šetrné výrobky vyhledáváte. Český internetový obchod Econea.cz vás jistě mile překvapí.

Místo, kde najdete tisícovky produktů

Nejen ekologické a šetrné produkty, ale také výrobky od českých dodavatelů, respektive lokálních výrobců. Přesně to lze nalézt v e-shopu Econea.cz, který shlukuje tisícovky nejrůznějších věcí. Sortiment pokrývá širokou škálu odvětví, najdete zde nejen drogistické zboří, ale také dekorativní kosmetiku, opalovací přípravky i zboží pro skladování potravin. A tím výčet všech položek v obchodu ani zdaleka nekončí.

kategorie eshopu econea

Co dalšího zde najdeme?

  • Produkty pro zdraví a relaxaci (včetně s pečlivostí vyráběných vonných svíček nebo vonných tyčinek).
  • Láhve, termosky či jiné nádoby, které jenom podpoří ekologické bezobalové nakupování, které se stává hitem dnešní doby.
  • Bytový textil i oblečení (opět se sází na kvalitu a ekologii).

Sortiment je rozdělen nejen podle jednotlivých kategorií, ale také podle značek. Pokud šetrné a ekologické produkty upřednostňujete už nějaký ten pátek, pravděpodobně máte ve svém hledáčku výrobce, jež si získali vaše srdce. Projděte si nabídku značek a třeba najdete toho, kdo je vašemu srdíčku nejblíž a s jehož produkty jste naprosto spokojeni. 

Mezi značkami, jejichž výrobky e-shop nabízí, najdete například:

  • Lavera
  • Curanatura
  • Frusack
  • Tierra Verde
  • Yuuki
  • EkoSáčky

Vícero možností plateb i dopravy

econea cena dopravy

Ať už do virtuálního košíku hodíte nový čistící prostředek, s nímž domácnost vypucujete k dokonalosti během chvilky, nebo jste si udělali radost hezkým módním kouskem do vašeho šatníku, v pokladně se vám nabídne hned několik možností. A to nejen možností plateb, ale i dopravy. I když ne vždycky mají lidé rádi, když mají na výběr, v tomto případě se to cení.

E-shop spolupracuje nejen s Českou poštou, ale také Zásilkovnou i dalšími dopravci. Jedním z nich je třeba kurýr GLS. 

Úhrada je možná on-line kartou, bankovním převodem nebo hotově při odběru. Dobírka, i když už není tolik volenou možností platby, se také nabízí.

Spokojenost s e-shopem dokazuje řada referencí

Nejen s kvalitou sortimentu a jeho širokostí je spokojena celá řada klientů. Dokazuje to ostatně i portál Heureka.cz, kde internetový obchod získal označení „Ověřeno zákazníky”. Kladně je hodnocena přehlednost i podrobné popisy jednotlivých zboží, díky kterým jsou zodpovězeny všechny otazníky, jež zákazníkům v hlavách mohou kolovat. Co je také oceňováno, tak ekologické balení. Použité jsou i recyklované výplně materiálů. 

A jak hodnotíme e-shop my?

E-shop Econea.cz jsme měli to štěstí také vyzkoušet. Uchvátila nás nejen zmiňovaná přehlednost a jednoduchost stránek (našli jsme prakticky ihned vše, co jsme potřebovali), ale také širokost nabízeného sortimentu. Potěšilo nás, že žádný z nabízených produktů nikdy nebyl testovaný na zvířatech nebo že žádný z nich neobsahuje suroviny živočišného původu. 

Kladně hodnotíme i fakt, že se e-shop snaží pomáhat i menším firmám či lokálním výrobcům, jejichž zboží nabízí. 

Mimochodem, při projíždění nabídky můžete narazit na takové zboží, které vám koupí zlevní cenu dopravy. To bylo pro nás milé překvapení, které ostatně ocenila i naše peněženka. 

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *