Bio Vlozky Bavlnene

Ekologické vložky z biobavlny 

Typicky ženské dny nejsou pro zástupkyně něžného pohlaví zrovna příjemné. A je klíčové, aby při nich cítily maximálně přirozeně, komfortně a pohodlně. Alfou i omegou tohoto pocitu jsou především kvalitní vložky, které nepropustí ani kapku krve. Jenže najít nejen spolehlivou, ale zároveň také ekologickou alternativu je trochu problematické. Tedy, bylo to problematické donedávna. 

I vložky mohou být ekologické

Dnešní doba nabízí mnoho možností, z nichž si stačí jenom vybrat. Zatímco některé slibují spíše menší ochranu před protečením, jiné jsou spolehlivost sama. Slipové ekologické vložky z biobavlny spadají na druhou stranu barikády a ženám poskytují maximální komfort při jejich dnech. 

Ekologicke Vlozky Cena
Eco vložky nestojí nic navíc viz obchod Econea.

Dnes se sází hlavně na ekologické alternativy z toho důvodu, že nám životní prostředí není ukradené. Snažíme se třídit odpad i vést své děti k tomu, aby k přírodě vzhlížely s pokorou a respektem. Jenže menstruace naši snahu ještě donedávna doslova hatila. S vložkami z biobavlny je s tím však konec. 

Tenké, téměř neviditelné

Prakticky každá žena ocení, že ekologické vložky z biobavlny jsou velmi tenké, takřka neviditelné, přesto dokonale spolehlivé. Jejich součástí nejsou žádná syntetická vlákna, dokonce ani žádné chemikálie nebo parfemace, které by dráždily ženskou pokožku v okolí intimních partií. 

Vlozky Eco Detail

Díky svým vlastnostem, z nichž by se dal rovnou sepsat seznam benefitů, se hodí na běžné denní nošení. Zajišťují pocit neustálé čistoty, ochrání se tím pádem i spodní prádlo, vše je navíc certifikováno, což řada žen ocení. 

Nesázejte na neekologickou klasiku

Během svých dnů mají ženy na výběr z několika možností. Rozhodnout se mohou pro menstruační kalíšek nebo tampony, ovšem mnoha ženám může dělat problém zavádění, případně nemusí pozitivně hodnotit pocit, který ze zavedeného řešení mají. I když pro někoho je to jistý komfort, pro jiného je kalíšek nebo tampon spíše diskomfortem. 

Dále se nabízí menstruační kalhotky, které jsou hitem posledních let. I když jsou jistě skvělou a taktéž spolehlivou ochranou při menstruaci, jsou mimo cenovou hranici většině žen (kalhotek se musí koupit hned několik, což je pořádná čára přes rozpočet). 

Zůstávají vložky. Neházejte ale všechny do jednoho pytle. Existují ekologické a neekologické. Většina běžných dámských hygienických potřeb je vyráběna ze syntetických materiálů v kombinaci s výplněmi z dřevité vaty nebo jiné chemikálie, jež dráždí pokožku i sliznici. Přesně od těchto dejte raději ruce pryč a zaměřte se na ty, o nichž byla výše řeč. Ekologické vložky z biobavlny jednoznačně smetou ze stolu všechny negativní domněnky, jež se s vložkami obecně pojí. Vyzkoušíte?

Cenově přijatelné, stoprocentně rozložitelné v přírodě díky stoprocentnímu přírodnímu materiálu. Přesně tak lze shrnout jejich definici.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *