zdravá láhev

Pitný režim zábavně a bezpečně – pořiďte sobě i svým dětem Zdravou láhev

Sami víte, jak je těžké přimět děti, aby dodržovaly pitný režim. Často se v naší snaze do nich během dne dostat dostatečné množství tekutin uchylujeme k nákupu nejrůznějších plastových lahví s motivy jejich oblíbených pohádek. Tyto lahve jsou však často vyrobeny ze zdravotně ne úplně ideálního materiálu, který může do vody začít časem uvolňovat nebezpečné látky a na kterém se často drží bakterie a jiné nečistoty. Na trhu je však sehnání Zdravá láhev, která splňuje všechny podmínky zdravotní nezávadnosti. Pojďme se tedy společně podívat, zda opravdu stojí za koupi. 

Výhody Zdravé lahve

Hlavní předností zdravé lahve je to, že je z materiálnu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Polypropylen, ze kterého je vyrobena, se využívá například pro nejrůznější nitrotělní aplikaci u pacientů a všude tam, kde je třeba klást vyšší nároky na ochranu lidského zdraví. 

A čím se tento materiál odlišuje od ostatních plastů? Především tím, že nepojímá pachy a netvoří se na něm plísně. Zároveň je vysoce odolný teplotám, a to až do 100 stupňů Celsia. Nemusíte se tedy bát, že by láhev zdeformoval například horký čaj. Stejně tak se hodí i na sycené či studené nápoje.

Výhodou odolnosti vůči vysokým teplotám je i fakt, že láhev můžeme pravidelně vyvařovat v horké vodě, tedy při teplotě 100 stupňů po dobu pěti minut, čímž dosáhneme ještě větší ochrany před bakteriemi, které mohou přežívat na površích, a také se tak důkladně zbavíme všech nečistit. Dalším prvkem, který přispívá ke snadnému čištění, je široký otvor a fakt, že je možné láhev mýt v myčce na nádobí. Nejvíc nás však potěšila vyměnitelná zátka, kterou děti často zničí okusováním. Z toho vyplývá i další praktická výhoda – nemusíte se bát, že by láhev přestala těsnit a začala protékat.

Zdravá láhev není kompromis

Pokud zvažujete koupi Zdravé láhve, vězte, že se nemusíte bát, že by se dětem nelíbila – k dostání je i v řadě barveným motivů a veselých barev. Přesto se nejedná pouze o lahev pro děti. Pokud oceníte zdravotně nezávadnou láhev pro udržování pitného režimu například při sportu či na výletě, zdravá láhev by mohla být pro vás ta pravá. Seženete ji totiž i v decentnějších barvách. V neposlední řadě oceňujeme také velikost lahve – 500 ml je ideální objem, který vystačí na trénink či procházku, ale zároveň se nepronese a vejde se do každého batůžku či kabelky.A nakonec nezbývá než zmínit, že nás potěšil i obal, ve kterém je láhev prodávána. Jsou na něm uvedeny všechny potřebné informace o tom, jak se o výrobek správně starat a prodloužit tak jeho životnost. Tu lze prodloužit také nákupem „náhradních dílů“, tedy například víčka či zátky.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *